Участници 2021

Информация за участниците Участници в събитието

Детска градина "Иглика"

Детска градина "Иглика"

Варна, България

Участници с презентации: 2

Детска градина/с яслена група/"Детска радост"

Детска градина/с яслена група/"Детска радост"

Варна, България

Детска градина "Ален мак"със специални групи

Детска градина "Ален мак"със специални групи

Варна, България

Детска градина / с яслена група / "Морска звездица"

Детска градина / с яслена група / "Морска звездица"

Варна, България

Детска градина "Звънче"

Детска градина "Звънче"

Варна, България

Детска градина "Моряче"

Детска градина "Моряче"

Варна, България

Детска градина "Звездичка"

Детска градина "Звездичка"

Варна, България

Детска градина/с яслена група/ "Славейче"

Детска градина/с яслена група/ "Славейче"

Варна, България

Детска градина "Мечо Пух"

Детска градина "Мечо Пух"

Варна, България

Детска градина "Слънчева дъга"

Детска градина "Слънчева дъга"

Варна, България

Детска градина "Успех"

Детска градина "Успех"

Варна, България

Детска градина / с яслена група/ "Лястовичка"

Детска градина / с яслена група/ "Лястовичка"

Варна, България

Детска градина "Детско градче"

Детска градина "Детско градче"

Варна, България

Детска градина  ''Крилатко''

Детска градина ''Крилатко''

Варна, България

Детска градина "Изворче"

Детска градина "Изворче"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска градина "Звънче"

Детска градина "Звънче"

Варна, България

Детска градина "Щастливо детство"

Детска градина "Щастливо детство"

Варна, България

Детска градина "Горска приказка"

Детска градина "Горска приказка"

Варна, България

Детска градина "Ал. С. Пушкин"

Детска градина "Ал. С. Пушкин"

Варна, България

Детска градина (с яслена група) "Дружба"

Детска градина (с яслена група) "Дружба"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска градина "Теменужка"

Детска градина "Теменужка"

Варна, България

Детска градина "Детски свят"

Детска градина "Детски свят"

Варна, България

Участници с презентации: 3

Детска градина "Калина Малина"

Детска градина "Калина Малина"

Варна, България

Детска градина "Светулка"

Детска градина "Светулка"

Варна, България

Детска градина "Златно зрънце"

Детска градина "Златно зрънце"

Варна, България

Детска градина "Незабравка"

Детска градина "Незабравка"

Варна, България

Детска градина "Карамфилче"

Детска градина "Карамфилче"

Варна, България

Детска градина "Ян Бибиян"

Детска градина "Ян Бибиян"

Варна, България

Детска градина "Валентина Терешкова"

Детска градина "Валентина Терешкова"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска градина "Гълъбче"

Детска градина "Гълъбче"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска градина "Пролет"

Детска градина "Пролет"

Варна, България

 Детска градина "Христо Ботев"

Детска градина "Христо Ботев"

Варна, България

Детска градина /с яслена група/ „Боров кът“

Детска градина /с яслена група/ „Боров кът“

с. Каменар, България

Детска градина /с яслена група/ "Приказка"

Детска градина /с яслена група/ "Приказка"

Варна, България

Детска градина ''Бриз'' (със специални групи)

Детска градина ''Бриз'' (със специални групи)

Варна, България

Детска градина/с яслена група/ "Първи юни"

Детска градина/с яслена група/ "Първи юни"

Варна, България

Детска градина "Пинокио"

Детска градина "Пинокио"

Варна, България

Детска градина "Зорница"

Детска градина "Зорница"

с. Звездица, България

Детска градина (с яслена група) "Палечко"

Детска градина (с яслена група) "Палечко"

Varna, България

Детска градина ( с яслена група) "Ран Босилек"

Детска градина ( с яслена група) "Ран Босилек"

с. Тополи, България

Детска градина "Мир"

Детска градина "Мир"

Варна, България

Детска градина "Българче"

Детска градина "Българче"

Варна, България

Участници с презентации: 4

Детска градина "Морски свят"

Детска градина "Морски свят"

Варна, България

Детска градина "Синчец"

Детска градина "Синчец"

Варна, България

Детска градина "Ран Босилек"

Детска градина "Ран Босилек"

с.Константиново, България

Детска градина "Чайка" /с яслена група/

Детска градина "Чайка" /с яслена група/

Варна, България

Детска градина "Люляче" с яслена група

Детска градина "Люляче" с яслена група

Варна, България

Детска градина "Д-р Петър Берон"

Детска градина "Д-р Петър Берон"

Варна, България

Детска градина "Слънчо"

Детска градина "Слънчо"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска Градина "Пламъче"

Детска Градина "Пламъче"

Варна, България

Детска градина "Европейчета"

Детска градина "Европейчета"

Враца, България

Детска градина (с яслена група) „Делфинче“

Детска градина (с яслена група) „Делфинче“

Варна, България

Участници с презентации: 1

Детска градина (с яслена група) „Маргаритка”

Детска градина (с яслена група) „Маргаритка”

Варна, България

Участници с презентации: 1

ОУ/Основно училище "Васил Друмев"

ОУ/Основно училище "Васил Друмев"

Варна, България

ПГКМКС/Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи

ПГКМКС/Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи

Варна, България

Основно училище „Георги Сава Раковски“

Основно училище „Георги Сава Раковски“

Варна, България

ПГСАГ /Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски"

ПГСАГ /Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Васил Левски"

Варна, България

Средно училище за хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски"

Средно училище за хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски"

Варна, България

III ПМГ / Трета природоматематическа гимназия "Академик Методий Попов"

III ПМГ / Трета природоматематическа гимназия "Академик Методий Попов"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Основно училище "Черноризец Храбър"

Основно училище "Черноризец Храбър"

Варна, България

Основно училище "Захари Стоянов"

Основно училище "Захари Стоянов"

Варна, България

Професионална гимназия по текстил и моден дизайн - Варна

Професионална гимназия по текстил и моден дизайн - Варна

Варна, България

Участници с презентации: 1

Основно училище "Стефан Караджа"

Основно училище "Стефан Караджа"

Варна, България

II ОУ/Второ основно училище "Никола Йонков Вапцаров"

II ОУ/Второ основно училище "Никола Йонков Вапцаров"

Варна, България

Начално училище „Васил Левски“

Начално училище „Васил Левски“

Варна, България

Основно училище "Цар Симеон I"

Основно училище "Цар Симеон I"

Варна, България

ОУ/ Основно училище "Отец Паисий"

ОУ/ Основно училище "Отец Паисий"

Варна, България

ПГТ/Професионална гимназия по туризъм "Професор д-р Асен Златаров"

ПГТ/Професионална гимназия по туризъм "Професор д-р Асен Златаров"

Варна, България

СУ/ Средно училище „Гео Милев“

СУ/ Средно училище „Гео Милев“

Варна, България

Участници с презентации: 2

ОУ/Основно училище "Панайот Волов"

ОУ/Основно училище "Панайот Волов"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Основно училище "Константин Арабаджиев"

Основно училище "Константин Арабаджиев"

Варна, България

ОУ/ Основно училище "Свети свети Кирил и Методий"

ОУ/ Основно училище "Свети свети Кирил и Методий"

Варна, България

СУ/ Средно училище "Димчо Дебелянов"

СУ/ Средно училище "Димчо Дебелянов"

Варна, България

Основно училище "Свети Иван Рилски"

Основно училище "Свети Иван Рилски"

Варна, България

Гимназия с преподаване на чужди езици "Йоан Екзарх"

Гимназия с преподаване на чужди езици "Йоан Екзарх"

Варна, България

Основно училище "Добри Чинтулов"

Основно училище "Добри Чинтулов"

Варна, България

Основно училище "Екзарх Антим I"

Основно училище "Екзарх Антим I"

Пловдив, България

Участници с презентации: 1

Основно училище "Васил Априлов"

Основно училище "Васил Априлов"

Варна, България

Участници с презентации: 2

ОУ/ Основно училище "Свети Патриарх Евтимий"

ОУ/ Основно училище "Свети Патриарх Евтимий"

Варна, България

I ЕГ/ Първа езикова гимназия

I ЕГ/ Първа езикова гимназия

Варна, България

Участници с презентации: 1

СУ/ Средно училище "Елин Пелин"

СУ/ Средно училище "Елин Пелин"

Варна, България

III Основно училище "Ангел Кънчев"

III Основно училище "Ангел Кънчев"

Варна, България

СУ/Средно училище "Пейо Кр. Яворов"

СУ/Средно училище "Пейо Кр. Яворов"

Варна, България

ОУ / Основно училище "Добри Войников"

ОУ / Основно училище "Добри Войников"

с. Каменар, България

Основно училище "Петко Р. Славейков"

Основно училище "Петко Р. Славейков"

Варна, България

Участници с презентации: 2

IVЕГ/ Четвърта езикова гимназия "Фредерик Жолио-Кюри"

IVЕГ/ Четвърта езикова гимназия "Фредерик Жолио-Кюри"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Средно училище "Св. Климент Охридски"

Средно училище "Св. Климент Охридски"

Варна, България

ОУ/ Основно училище "Антон Сташимиров"

ОУ/ Основно училище "Антон Сташимиров"

Варна, България

ОУ / Основно училище "Христо Ботев"

ОУ / Основно училище "Христо Ботев"

Варна, България

Участници с презентации: 2

ОУ/ Основно училище „Капитан Петко войвода“

ОУ/ Основно училище „Капитан Петко войвода“

Варна, България

VII Средно училище "Найден Геров"

VII Средно училище "Найден Геров"

Варна, България

Участници с презентации: 4

Средно училище " Любен Каравелов"

Средно училище " Любен Каравелов"

Добрич, България

Средно училище с езиково обучение „Ал. С. Пушкин“

Средно училище с езиково обучение „Ал. С. Пушкин“

Варна, България

Участници с презентации: 1

ПГГСД/Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Николай Хайтов“

ПГГСД/Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Николай Хайтов“

Варна, България

Участници с презентации: 1

Математическа гимназия "Д-р Петър Берон"

Математическа гимназия "Д-р Петър Берон"

Варна, България

Участници с презентации: 1

Основно училище"Свети Климент Охридски"

Основно училище"Свети Климент Охридски"

с. Константиново, България

Основно училище "Йордан Йовков"

Основно училище "Йордан Йовков"

Варна, България

Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров"

Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров"

Варна, България

Участници с презентации: 3

Специално училище за ученици с нарушено зрение  „Проф. д-р Иван Шишманов”

Специално училище за ученици с нарушено зрение „Проф. д-р Иван Шишманов”

Варна, България

Първо основно училище "Св. княз Борис І"

Първо основно училище "Св. княз Борис І"

Варна, България

Спортно училище"Георги Бенковски"

Спортно училище"Георги Бенковски"

Варна, България

Варненска търговска гимназия "Георги Стойков Раковски"

Варненска търговска гимназия "Георги Стойков Раковски"

Варна, България

Участници с презентации: 1

ОУ/Основно училище "Стоян Михайловски"

ОУ/Основно училище "Стоян Михайловски"

Варна, България

Основно училище "Иван Вазов"

Основно училище "Иван Вазов"

Варна, България

Професионална гимназия по вътрешна архитектура и  дървообработване“Христо Ботев“

Професионална гимназия по вътрешна архитектура и дървообработване“Христо Ботев“

Пловдив, България

Участници с презентации: 1

Средно училище „Неофит Бозвели“

Средно училище „Неофит Бозвели“

Варна, България

Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“

Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“

Плевен, България

Участници с презентации: 1

Професионална гимназия по дървообработване и строителство „Цар Иван Асен II“

Професионална гимназия по дървообработване и строителство „Цар Иван Асен II“

Хасково, България

Участници с презентации: 1

Профилирана гимназия за чужди езици "Васил Левски"

Профилирана гимназия за чужди езици "Васил Левски"

Бургас, България

Други

Академическая гимназия № 56 Санкт-Петербурга

Профилирана гимназия за чужди езици "Васил Левски"

Висше военноморско училище "Никола Йонков Вапцаров"

Висше военноморско училище "Никола Йонков Вапцаров"

Варна, България

Участници с презентации: 2

Университет "Проф. д-р Асен Златаров"

Университет "Проф. д-р Асен Златаров"

Бургас, България

Участници с презентации: 2

Технически университет - Варна

Технически университет - Варна

Варна, България

Участници с презентации: 5

Химикотехнологичен и Металургичен Университет

Химикотехнологичен и Металургичен Университет

София, България

Участници с презентации: 2

Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов" - Варна

Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов" - Варна

Варна, България

Участници с презентации: 1

Икономически университет - Варна

Икономически университет - Варна

Варна, България

Участници с презентации: 2

Варненският свободен университет „Черноризец Храбър“

Варненският свободен университет „Черноризец Храбър“

Варна, България

Участници с презентации: 4

Други

Висше Училище по Мениджмънт

Детски център

Висше училище по Мениджмънт

Център за подкрепа за личностно развитие - Логопедичен център

Център за подкрепа за личностно развитие - Логопедичен център

Варна, България

European Schoolnet

European Schoolnet

Brussels, Белгия

Участници с презентации: 1

ЦПЛР - ЦКО - Варна/Център за подкрепа за личностно развитие - Център за кариерно ориентиране - Варна

ЦПЛР - ЦКО - Варна/Център за подкрепа за личностно развитие - Център за кариерно ориентиране - Варна

Варна, България

Център за подкрепа за личностно развитие - Общински детски комплекс

Център за подкрепа за личностно развитие - Общински детски комплекс

Варна, България

Център за подкрепа за личностно развитие - Народна астрономическа обсерватория и планетариум "Николай Коперник"

Център за подкрепа за личностно развитие - Народна астрономическа обсерватория и планетариум "Николай Коперник"

Варна, България

Участници с презентации: 2

ЦПЛР СО/Център за подкрепа за личностно развитие средношколско общежитие"Михаил Колони"

ЦПЛР СО/Център за подкрепа за личностно развитие средношколско общежитие"Михаил Колони"

Варна, България

ЦЕРН - Европейска Организация за Ядрени Изследвания

ЦЕРН - Европейска Организация за Ядрени Изследвания

Женева, Швейцария

Участници с презентации: 1

Регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование- Варна

Регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование- Варна

Варна, България

Национално сдружение на общините в Република България

Национално сдружение на общините в Република България

София, България

Участници с презентации: 1

Център за специална образователна подкрепа - гр. Варна

Център за специална образователна подкрепа - гр. Варна

Варна, България

Център за социална рехабилитация и интеграция за деца с дисфазии в развитието и хиперкинетично разстройство на поведението Прегръдка

Център за социална рехабилитация и интеграция за деца с дисфазии в развитието и хиперкинетично разстройство на поведението Прегръдка

Варна, България

Детски истории - Обединена терапевтична практика

Детски истории - Обединена терапевтична практика

София, България

Участници с презентации: 1

Учим с Тони и говорим с Цвети

Учим с Тони и говорим с Цвети

Варна, България

Участници с презентации: 1

Фондация за модерно образование

Фондация за модерно образование

София 1164, България

Участници с презентации: 1

Център за деца със специални потребности "Пламък"

Център за деца със специални потребности "Пламък"

Варна, България

Участници с презентации: 2

МОС Роботикс

МОС Роботикс

Варна, България

Участници с презентации: 1

"Медикал импекс“ ООД

"Медикал импекс“ ООД

Варна, България

Участници с презентации: 1

Община Варна

Община Варна

Варна, България

Център за творческо обучение

Център за творческо обучение

Варна, България

Участници с презентации: 1

Други

Регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование - гр. София